فروش لوازم خانگی لایف با تسهیلات بانکی

پنکه ۳ حالته لایف Li f 203-سفید و مشکی

پنکه ۳ حالته لایف Li f 203-سفید و مشکی

27,830,000 ریال

توضیحات

  • نوع پنکه: ایستاده
  • پایه قابل تنظیم: دارد
  • تایمر: دارد
  • کنترل از راه دور: دارد
  • گارانتی: ۱۲ ماهه لایف سرویس
مشخصات فنی(پنکه)
جنس پره(پنکه) پلاستیک
قابلیت تنظیم ارتفاع(پنکه) دارد
تعداد پره(پنکه) ۵
سایر مشخصات(پنکه) پایه قابل تنظیم
پروانه پلاستیکی نشکن فوق سبک
چرخش ۸۰ درجه افقی
دارای شبکه محافظ استاندارد
قابلیت استفاده در سه حالت( پایه دار، رومیزی، دیواری)
مجهز به ترموستات
مجهز به سیستم خازن اتوماتیک
موتور سه سرعته کم مصرف
ریموت کنترل(پنکه) دارد
تایمر(پنکه) دارد
سایر مشخصات
رنگ سفید
مشکی

سرعت پنکه

معمولا گزینه‌هایی برای افزایش سرعت پنکه موجود است و هر چقدر تعداد این گزینه‌ها بیشتر باشد یعنی محصول از کارایی بیشتری برخوردار است. چرخش سینوسی یکی دیگر از گزینه‌هایی است که در این محصول باید مورد توجه قرار گیرد منظور از چرخش سینوسی این می‌باشد که حرکت باد به تمامی بخش‌های خانه پرتاب می‌شود و این می‌تواند در میزان خنکی هوا بسیار موثر باشد.
اما یکی دیگر از مدل‌های موجود در این وسیله سرعت سینوسی است منظور از آن حرکت از سرعت زیاد به کم و سپس از سرعت کم به زیاد است و این میزان سرعت همانند نمودار سینوسی بالا و پایین می‌رود و این می‌تواند برای یک وسیله سرمایشی عالی باشد.

 

تایمر

یکی دیگر از خصوصیات پنکه تایمر است. تایمر به شما این امکان را می‌دهد که در مدت زمان معلوم پنکه به شکل اتوماتیک خاموش شود و این می‌تواند یکی از مزیت‌های بسیار خوب این محصول به شمار آید به هر حال کاربرد این روش در جایی است که شبانه بخواهیم تا پاسی از شب‌های تابستان پنکه روشن باشد و بعد از مدتی به صورت اتوماتیک خاموش شود تا از اتلاف برق جلوگیری کنیم.

کنترل از راه دور پنکه

معمولا اگر این وسیله سرمایشی به صورت دستی باشد برای زمانی که کاربر دراز کشیده و در حال استراحت باشد نمی‌تواند کاربردی باشد به همین دلیل یکی از ویژگی‌های اصلی که باید به آن توجه شود کنترل از راه دور محصول است.

 

میزان صدا

صدای پنکه هم یکی دیگر از مواردی است مهم در مورد این محصول است. صدا اگر آزار دهنده باشد می‌تواند مخاطبین را مورد آزار و اذیت قرار دهید به همین دلیل فاکتور صدا یکی دیگر از موارد مربوط به این محصول است هر چند در پنکه‌های جدید امروزی این فاکتور در طراحی آن بسیار خوب رعایت شده و مشاهده می‌کنیم در سرعت‌های کم اصلا صدایی از پنکه به گوش نمی‌رسد و این می‌تواند برای استفاده از آن لذت بخش باشد.